Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna extraoptiune, cu internet nelimitat, sau cat de cat destul? --La Vodafone--

9 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Exista una cu 30 de euro.Pentru mai multe informatii intreaba operatorii.

| JASMYNA88 a răspuns:

Lasa Vodafone-ulhappy pentru internet nelimitat eu mi-am luat o cartela frog de la cosmote. n-am treaba cu eabig grin

| Archy37 a răspuns:

Orange is the best!

| Memories a răspuns:

Mai bine ai trece la Orange deoarece iti poti crea singur o extraoptiune.De exemplu 500 minute in retea si 2000 mb cu 5 euro

| rebekka11 a răspuns:

Treci pe cosmote (frog) cu internet nelimitat:*

| CautNume a răspuns:

Poti intreba la un magazin, e mai usor sa-ti gasesti una care iti trebuie.

| Strumpfi a răspuns:

Pai poti sa te duci la un magazin Vodafone si o sa iti explice cei de acolo de optiuni, dupa care iti alegi ce vrei tu!
Funda?:*

| xelAlex a răspuns:

Intreaba la Vodafone...

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Cu 5 euro ai 3000 de minute, 75 de mesaje si 15 Mb de net.