| Andy_Andrey_1994_N4dY a întrebat:

Care este telefonul mai bun : Galaxy s3, galaxy s4, galaxy s4 mini, Sony Xperia C C2305 Dual Sim Black. sau Sony Xperia SP Black

Răspuns Câştigător
| lolec a răspuns:

In primul rand nu iti recomand sa iti cumperi dual simuri. se stie ca asta este ceva de genul 1+1 cadou facuta mai mult ca un bonus ca sa te atraga... iar intre Sony si Samsung mai bun in opinia multora este SONY. FUNDA?

3 răspunsuri:
| disa a răspuns:

Samsung s4 (detin unul si sunt foarte mutumita de el) de la calitatea pozelor, pana la viteza de internet cat si faptul ca nu se blocheaza/merge greu cand am mai multe chestii active. de asemenea tehnologia este de ultima ora si FOARTE FUN! il am de un an aproape si inca nu m-am plictisit de el.

| atomescu a răspuns:

Galaxy s4 este superior la capitolele:

- procesor
- baterie
- rezolutie si culori

Vezi poate gasesti vreo reducere la el aici: http://bit.ly/1m2TQci

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Depinde de cati bani esti dispus sa dai pe telefon. Pentru telefoanele enumerate preturile difera foarte mult.

http://www.lumeadigitala.ro/......si-s4-mini