| Puiu_Petrescu_Irina_1972 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune? Samsung sau Nokia?

8 răspunsuri:
| RobY99Monster a răspuns:

Samsung deoarece sunt mai rezistente si au o baterie durabile si in timp si ca durata pana trebuie reincarcata...stiu asta pentru ca am un prieten cu Nokia si il incarca tot a treia zi pe cand fratele meu are Samsung Galaxy Fit si isi incarca bateria odata la 1 saptamana(cele 2 telefoane au android) si eu ma joc pe telefonul fratelui meu toata ziua cand este acasa desigur si nu al facultate

| BloodPrison a răspuns:

Daca nu iti iei Samsung Galaxy astea ultimele de mai mare calitate sunt NOKIA. Samsung zice lumea ca-i mai bun doar pentru ca si-a scos acum recent telefoanele astea galaxy dar Nokia sunt mai bune.

| Crucia a răspuns:

Eu zic ca Nokia happy. Pentru ca atunci cand scapi un Samsung pe jos. Se face prafhee hee. Depinde app. si de model happy. Cel mai convenabil a fost Samsung Galaxy.` In rest. Sunt pro Nokia`winking `.

| houserboy a răspuns:

Samsung pentru sunt foarte rezistente si bateria este foarte durabila

| mangojump a răspuns:

Nu conteaza ca Samsung a scos acum pe piata cateva modele carora le rezista bateria mai mult ca la Nokia, dar nu uita ca Nokia mereu a condus.Deci Nokia sunt mai bune.PS sunt posesor de Nokia de cand am avut primul telefon

| ScurtelEDoctor a răspuns:

Salut! Samsung performanta, iar Nokia rezistenta

| AliveOne a răspuns:

HTC si Nokia

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Samsung