| NoName0206 a întrebat:

Salut, am o intrebare care telefoane sunt mai bune la touchscreen NOKIA sau SAMSUNG?

Răspuns Câştigător
| FuNN a răspuns:

Amndoua dar NOKIA e buna la baterie tine mult bateria plzzz funda

9 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Si nici unul din cei care ti-au raspuns pana acum nu au Nokia cu touchscreen. Crede-ma am butonat toate telefoanele cu touch de la Nokia in afara de E7 si comparativ doar cu Samsung Galaxy S I9000 sunt niste gunoaie totale. Eu am un Nokia N97 si l-as arunca de pe bloc de ce bun e.
Nu te lua dupa minorii astia care habar nu au ce e un touchscreen, Nokia e varza total la touchuri.

| micky a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune telefoane din toate punctele de vedere.

| ChRoM a răspuns:

La telefoanele din noua generatie cu touch screen Nokia si Samsung sunt pe primul loc pe piata mondiala pe langa HTC asa ca orice ai alege dintre cele 2 este o alegere potrivita

| n0name a răspuns:

Samsung:X

| djandrei a răspuns:

Nokia. cele mai bune telefoane la ori ce vrei tu si la touchscreen si la rezolutie si la sunet si la ce vrei tu

| andrei_4094 a răspuns:

Poftim? Vorbim de ecranele rezistive (cele vechi) sau capacitive (cele noi)? Adica cele pentru care iti trebuie stylus sau cele care merg doar "cu degetul" si au raspuns rapid?

| Alexandra8989 a răspuns:

Nokia e cel mai bun telefon la orice nu numai la touchscreen

| Cristy990 a răspuns:

Cei de la Samsung au caracteristici de design si de fun pe care Nokia nu le are.Deci daca vrei un design modern Samsung este raspunsul potrivit insa daca vrei durabilitate ia-ti un Nokia.
P.S:Eu as alege Nokia.

| AlexissMla a răspuns:

Parerea mea este ca telefoanele cu touchscreen sunt mai bune la NOKIA. kiss