| Stelistu2012 a întrebat:

Care telefon e mai bun dintre Orange Nivo si Vodafone Smart 3? Mie imi place mai mult Vodafone smart 3 pentru camera ca are si blit si filmeaza 720?

Răspuns Câştigător
| AlxGoliatH a răspuns:

Eu iti recomand Orange Nivo e mai bun decat Vodafone smart 3 pentru ca este dual core si are un design mult mai placut(parerea mea).Osa te poti juca mai multe jocuri pe el etc, dar sa nu crezi ca nu o sa ai lag, ambele telefoane enumerate de tine or sa aiba lag la un moment dat daca o sa ai o multime de aplicatii sau jocuri dar ma rog orice telefon merge greu la un moment dat daca este full de jocuri si alte chestii. Oricum este alegerea ta, u alegi ce iti placewinking

1 răspuns:
| alexandru112211 a răspuns:

Ambele sunt slabe