| Gabrielaa90 a întrebat:

Cat timp tin 100 MB pe telefon tinand cont ca intru pe facebook,messenger, TPU?[mai putin youtube]

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Pai gandeste te si tu, daca intri pe youtube si video are 30 mb atata iti ia din 100 mb deci daca intrii des pe youtube se duce repede. messenger consuma cele mai putine resurse mai ales daca ii dezactivezi si pozele de avatar, facebook nu ia prea mult decat taca incarci imagini

3 răspunsuri:
| unromantraditional a răspuns:

Depinde cat de mult intri si cate pagini pe facebook, TPU accesezi, eu cred ca te tin cam 1 saptamana, poate o saptamana si jumatate, maxim 2winking

| Conner a răspuns:

O saptamana cam asa tongue

| padalekilover a răspuns:

Depinde de sistem. Mie cu sistem android imi tin cam 2 saptamani maxim. Si pe un telefon fara sistem imi tineau cam 2 luni.