| PainMax1985 a întrebat:

Cat tine bateria in cazul telefonului Samsung galaxy mini 2 daca il folosesc mai mult pentru Watsapp si Facebook? Ce telefoane pot cumpara si sa tina bateria mai mult in cazul ca il folosesc mai mult pentru chat?

3 răspunsuri:
| cocotng a răspuns:

Eu sincer si eu am avut Samsung galaxy mini 2 si am vb pe facebok am descarcat jocuri si ma tinea cam 2 3 zile o sa te tinawinking

| Pusheen a răspuns:

Eu am Samsung si il folosesc destul de mult. Bateria tine 3-4 zile maxim, daca accesezi mult chat-ul si asa. Pace!

| neutrino a răspuns:

Din pacate, bateriile nu sunt la nivelul telefoanelor: toate sunt proaste, dupa un timp relativ scurt, trebuie incarcate zilnic.