| RoOByY a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg intre Samsung galaxy note 4 si galaxy s5? si de ce?

4 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Samsung galaxy note 4 in primul rand e mai nou din cate stiu big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| CatalinFTW a răspuns:

Eu chiar zilele astea mi-am cumparat s5 si pot sa zic ca sunt cel mai fericit happy Nu regret deloc alegerea facuta si isi merita toti banii. Din cate stiu, Note 4 mai nou, diagonala mai mare si un pic mai performant, dar totodata mai scump. Eu ti-am zis si repet ca nu regret faptul ca am ales S5 happy

| andrada1000 a răspuns:

Samsung galaxy s5, pentru ca are si tatal meu si merge excelent ^^