| mtrix a întrebat:

Ce ati alege intre iphoe 4s si un Samsung galaxy core prime?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core Prime 4G deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Aș alege clar Samsung Galaxy Core Prime.
A apărut în 2014 și nu în 2011 ca 4s-ul
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_prime-6716.php

| melkittenqueen a răspuns:

Iphone 4s. Am avut pana acum Samsung, si mereu sfarsesc prin a se bloca si a face figuri. In schimb, la iphone, este mai bun sistemul de operare si ce-i drept, se mai blocheaza cateodata (dupa ceva timp) dupa uzura indelungata dar nu la fel ca un Samsung. Deexemplu, o prietena are un Iphone 4s de 5 ani, si inca ii merge ca nou. Chiar urmeaza sa imi iau un Iphone 4s sau 5 cat de curand. Chit ca apare Iphone 7, diferenta dintre ios-ul de pe 4s si 6 este aproape invizibila. Optiunile sunt mai multe si ecranul e mai mare, in schimb, nimic.

| 7octombrie a răspuns:

Mergi pe 4s, e si mai sigur din mai multe puncte de vedere.

| Alexandra282001 a răspuns:

Core prime, crede-ma ca e foarte bun, o colega de a mea are happy :*

| laury24 a răspuns:

Iphone 4s din experientawinking

| ihacoswhy a răspuns:

Core Prime. Clar. iPhone 4s nu o sa te satisfaca decat in privinta pozelor care se fac rapid si ies cu o calitate mai mare fata de Core Prime, in rest...mi se pare mult mai bun Core Prime-ul.