| Bruckner_Eduard_1992 a întrebat:

Ce ati alege intre Orange nivo si Vodafone smart 3?

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Salut,bunica are smart 1, si merge youtube, internet, o gramada de chesti, meesnger facebook, la smart 3 o sa mearga mai multe pentru ca e mai perfomant.are un procesor foarte bun, A9, ce inseamna procesor? procesorul e "creierul telefonului"si are si destula memorie ram.deci clag aleg smart 3.
funda?

| TeDrqq a răspuns:

LOGIC ca Orange nivo, arata si mai bine si e mult mai bun decat kky-u ala de samrt 3, parerea mea, am avut smart 3 e de tot ***-u te scoate din aplicatii se blocheaza pe net

Orange nivo mult mai bun!

| Senegeac_Catalin_1995 a răspuns:

Eu am Orange nivo si merge extrem de bine big grin parerea mea e sa-ti iei nivo

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nivo