| MissD a întrebat:

Ce imi puteti spune despre samsung s 5230 star?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il am si intr-adevar mi se pare un telefon foarte bun. Bateria ma tine 5-7 zile, chiar daca il "chinui" zilnic. Memoria interna nu este foarte mare, insa suporta card micro sd, eu mi-am luat unul de 4gb si mi se pare mai mult decat suficient. Touch screen-ul raspunde repede la comenzi si camera de 3 mp face poze bune. Eu sunt multumita, in plus e cam cel mai convenabil telefon de pe piata la ora actuala sub raportul calitate-pret.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dupa parerea mea, este un telefon bun, dar cum nu ma pricep, citeste parerile de pe link-ul asta : http://www.google.ro/......http?/url

| Zâmbărici a răspuns:

Samsung S5230 Star vine cu interfata TouchWiz, creata de Samsung special pentru telefoanele cu touchscreen. Modelul Samsung Star este dotat cu o camera foto de 3. 0 mega pixeli, bluetooth 2. 1 si slot microSD care suporta carduri de pana la 8GB. Ecranul masoara 3 inch si ofera o rezolutie de 240 x 400 pixeli.

http://www.newmobilephone.me.uk/......msung1.jpg

cam asa arata si am inteles ca este un telefon bun;):*

| laryssa93 a răspuns:

Eu il am si sincer il ador love strucklove strucklove strucklove struck

bateria tine mult ff mult (poti sa asc muzica cat vrei), pozele sunt foarte clare, imaginile se misca, problema e cu poza pe ecran trebuie sa faci 3 in 1 asta e cel mai enervant.in rest e super il am de 2 luni am dat cu el pe jos de cateva ori dar nu are nimic!

pentru mine e un tell ff bun. dar depinde de gusturi! kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Katiee^^ a răspuns:

@laryssa93 : Tine mult pe naiba straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa minte frumos, bateria e nașpa, iar pozele sunt cel puțin jalnice. Oricum, pentru cât costă, e un telefon destul de decent, dar nu-și merită numele (Star).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Luchass, Larisa nu minte, asa cum nici eu nu am mintit. Unii au avut mai mult noroc cu bateria decat ceilalti, din cate am inteles depinde in ce retea esti si de unde l-ai cumparat. Pe mine ma tine chiar si o saptamana. happy

| razvanmario a răspuns:

Am eu tel din asta... e destul de bun sunt multumit de el se **** pe LG cokie ala de la distantawinking ca sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca e destul de bun telefonul, si pe mine ma tine bateria 6-7 zile, ascult muzica cel putin 30 de minute pe zi. pozele sunt destul de clare, imi pare rau ca nu are blitz. Un defect este ca capacul de pe spate, se zgarie foarte usor