| DianaaGabrielaa a întrebat:

Ce jocuri pentru telefonul Samsung Galaxy Mini 1 merg fără internet?

3 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Incearca jocul ''pou'' deoarece este un joc foarte interesant unde trebuie sa ai grija de un animalut prin a-l hranii, spala si multe altele. Pa-pa, sper ca te-am ajutat.

| xxx8 a răspuns:

Incearca drag racing...angri birds, intra in android market si acolo gasesti cate vrei

| dodo1530 a răspuns:

Hei!
Si euam un Samsung galaxy mini big grin
Intra pe "Magazin Play", iconita aia, sau cu i-o spune, e cu un fel de punga de hartie cu un desen pe ea.
Deschide netul ca sa mearga, acolo vei gasa toate aplicatiile care merg la androidul telefonului. Glisezi la dreapta si ti le da pe categorii, cu plata, fara, in ordinea nu mai stiu care... Daca glisezi la stanga iti da o lista cu alte categorii, jocuri, afacere, benzi desenate etc...

Bafta si distractie placuta!