| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri exista in telefonul Samsung Galaxy mini?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| smithionut a răspuns:

Telefonul nu are nimic in el dar poti descarca o gramada de jocuri free de pe android market

| smithionut a răspuns:

Salut mitch. Cum se face ca abia a aparut Samsung galaxy II si tu deja ai III?
Esti cumva venit din viitor sau esti asa de prost incat nici sa te lauzi nu stii?

Nu trebuie sa raspunzi, e o intrebare retorica.

| G3ollino a răspuns:

Am si eu Samsung galaxy mini si l ineput in telefon sunt jocurile: sims 3, tetris, cranzy penguin si bb revolution.Dar aceste jocuri merg jucate doar o data ca dupa aia te pune sa cumperi versiunea completa a jocului de pe net. Sperk ti-am fost de ajutor:* [app in market exista multe jocuri care poti sa le iei.