| YouWasted5SecondsOfYourTimeToReadMyName a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon Alcatel One Touch C9? Merita cumparat?

3 răspunsuri:
| pUSTIU01 a răspuns:

Salut. Am eu un telefon Alcatel one touch de un an si ceva. Mno, daca vrei sa il tii in jur de juma' de an e chiar ok. Dupa se cam duce ram-ul si merge greu, bateria tine putin. Nu il recomand

| raisa3 a răspuns:

Fratele meu a avut, dar l-a schimbat. Nu pentru ca este fițos sau altceva, dar nu a fost bun. La inceput a fost dar după aceea, abia mai puteai suna! Vorbea cu cineva la telefon, el auzea persoana cu care vorbea, dar persoana respectiva nu. La reparat costa mai mult ca telefonul! Mai bine iei altceva chiar si mai ieftin. De exemplu eu am avut un alt tip de telefon cu preț mai mic si nu așa cunoscut care m-a ținut mai mult. Nu îți recomand deloc!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul destul de bunicel şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_c9-5938.php

Poţi să-l cumperi de la eMAG sau din alte magazine...
http://www.emag.ro/......DHSM5BBBM/

Toate cele bune.