| tonica2 a întrebat:

Ce parere aveti despre flappy bird? Am si eu doua telefoane de vanzare cu flappy bird.

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ce legătură are vânzarea telefoanelor cu acest joc rolling on the floor? frate vaţi tâmpit toţi, jocul e ok şi a fost creat ca "amuzament"dar unii au luat-o prea...

| gabion10 a răspuns:

Eu cred ca e o prostie cine ar plăti mai mult pe un telefon pentru un joc. Dar încearcă ce pierzii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa vinzi In Romania asa ceva? Nicio sansa. Sunt 1 milion de clone deja, plus ca se poate face rost de flappy bird in alte moduri.

| VirusS97 a răspuns:

Lol. Cel mai patetic joc ever. Si da, ce legatura are vanzarea cu jocul? is pline forumurile cu jocul asta.

| dryft3r a răspuns:

Flappy bird este un joc de plictiseala. Dar nu cred ca valoarea telefonului o sa creasca daca il ai instalat. Chiar daca a fost sters pe de appstore si ios.

| hypentakill a răspuns:

Mult noroc în încercarea de a găsi un cumpărător.