| Maria2207 a întrebat:

Ce parere aveti despre Orange Pasadena? (wi-fi, touch, camera foto etc. )

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Buna
Pentru tine mai degraba s-ar potrivi un Samsung Galaxy Mini 2
In primul rand, mini 2 are din start procesor, android si camera mai buna. Si as mai putea spune si faptul ca mini 2 mai feminin.
Iti spun si ce are ( mama mea detine unul ):
-procesor 800 mhz ( deci ff bun )
-ram de 512 mb ( mai bun ca la pasadena )
-camera foto de 3 megapixeli care filmeaza hd 480p ( claritate inalta )
-conexiune buna la net
-comod
-difuzorul se aude tare si clar
-varianta pe galben e perfecta pentru tine, sau cea pe alb.
Succes!

2 răspunsuri:
| Maria2207 explică (pentru IulianDornianu61):

Dar bateria e destul de slaba in general la Samsung de aceea as prefera sa incerc ceva diferit

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru Maria2207):

Nu prea sunt smartphone-uri care sa te mai tina 2-3 zile bateria cu muzica, youtube, jocuri etc etc. La maicamea tine 1-2 zile cu wi-fi pornit nonstop si cu jocuri pe el. Inca odata, ti-l recomand.