| GabryeluL a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Philips S398? Sa mi-l achizitionez sau nu? Argumente ( si m-as adresa mai mult celor ce il au)

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
La pretul de 419 lei e un telefon foarte bun.
Un Display IPS 1280x720 e super ok.
Procesorul Quad Core e unul bun.
Si un Design elegant.
Merita 419 lei. La acest pret sunt putine cu aceste specificatii. Ar fi Allview P6 Life care are un display mai bun la 399 lei. Dar ramane la care iti place mai mult ca aspect.
Bafta.

2 răspunsuri:
| Alex1510 a răspuns:

Nu am un Philips s398 dar am cautat pe www.emag.ro.
Are o camera destul de buna. Are o baterie mult mai buna decat telefoanele obisnuite la acelasi pret ca el. Este bun.

| T0T a răspuns:

E un telefon destul de bun, merită, calitate-preț.