| Reyskate99 a întrebat:

Ce parola are telefonul meu si cum sa o aflu? am un Samsung chat 335 si vreau sa formatez un card dar imi cere parola telefonului din 8 caractere si nici in manualul telefonului nu scrie nimic de parola

3 răspunsuri:
| Nicole8 a răspuns:

Incearca 00000000

| Reyskate99 explică:

Am gasit codul dar nu mergea sa il formatez

| AllysaDeea a răspuns:

Telefonul nu are o parala, poate puk-ul, daca asta este da la *100# de pe un alt telefon, si cauta ceva de genul:puk si servicii, urmeaza instructiunile si duce ce iti trimite puk-ul introdu-l in telefonul tauhappy