| iulain13 a întrebat:

Ce puteti spune despre jocurile android de la cea mai noua versiune 4.1 jelly bean, enumerati cele mai fascinante.

Răspuns Câştigător
| ChristianFTW1337 a răspuns:

CSR Racing; NFS Hot Pursuit; Revolt Classic; RF Football 2012; Six Guns.Jocurile sunt foarte misto big grin n-am ce spune laughing.

6 răspunsuri:
| Twiff a răspuns:

Eu raman la Jetpack Joyrade laughing E jocul meu preferat.

| DyaNa1337 a răspuns:

N.O.V.A 2, Modern combat 2 sau 3, gta III, gta vice city, asassins creed, eternity warriors 2, cam astea ma joc laughing app pe jelly bean merg mai greu fata de celelalte versiuni de android, chiar daca e mai nou lansata versiunea jellyb

| iulain13 explică (pentru DyaNa1337):

MERCI MULT PENTRU JOCURI.o SA LE INCERC PE TABLETA Vonino Orin S.CE spuneti de tableta asta merg jocurile astea enumerate de voi?:
procesor 1.6 dual core cortex a9
placa video 400 mp quad core
1024 G RAMI
8 GB MEMORIE INTERNA

| DyaNa1337 a răspuns (pentru iulain13):

Da merg

| bogboy101 a răspuns:

Salut ti-am mers jocuriile mentionate da ceilalti? Pentru ca am si eu o tableta tot aceeasi marca.and intru in assasins cred sau alt joc gameloft mi se incarca foarte repede.Si temple run 2 sau subwey surfes imi merge foarte bine dar raching thundre 2 nici un ii porneste.Te rog sa-mi spui cum iti merg.

| iulain13 explică (pentru bogboy101):

Intrebarea asta am pus-o acum o luna cam si din pacata nu am tableta asta atunci voiam sa o cumpar dar m-am razgandit caci am gasit una mult mai buna la acelasi pret sad