| TraSneL a întrebat:

Ce stiti de telefoanele Utok
Sunt chinezarii?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai mai cam toate marcile sunt chinezarii, pana si Apple si Samsung sunt cu pise made in China.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcile Allview, E-Boda, Utok, Evolio se dau drept marci "romanesti". Insa tot ce fac ei este sa importe telefoane si tablete si sa isi lipeasca emblema pe produs. Apoi le vand cu numele lor.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu sunt. Utok e firma romaneasca.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Toate telefoanele din lume sunt chinezesti. Dar la baza utok este o firma romaneasca foarte buna http://bit.ly/1AwZA87