| madalinamadu a întrebat:

Ce telefon ati alege intre Samsung Omnia W I8350, NOKIA LUMIA 610, HTC 8S si HTC Desire S? Va rog sa imi spuneti pe cate l-ati alege si de ce. Fundita! :*

8 răspunsuri:
| tacisiinghite a răspuns:

Samsung Omnia W I8350

| Alice001 a răspuns:

Samsunguri-le sunt mai rezistente big grin

| YuLyy1 a răspuns:

Htc desire s este mai bun!
eu am HTC sensation xe si sunt multumit de el ( HTC este o marca buna )

| AnonimulxD112 a răspuns:

HTC Desire S este cel mai bun dintre astea:* Deoarece are o performanta mai buna si un desing dragut happy

| Clauvdgg a răspuns:

Htc 8s

| Nicu47 a răspuns:

Buna,cea mai buna alegere este sa cumperi Nokia lumia 610 deoarece are o multime de facilitati si este foarte bun si ca sa te convingi sa-l cumperi uite o prezentare http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=z9R9ewAAuBQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC 8s, e de departe cel mai bun, are dual core,( adica se misca mult mai repede), si e mai nou, deci are o gramada de imbunatatiri

| doctorwho a răspuns:

Daca doresti windows phone Nokia lumia 610 din aceasta lista, din toti producatorii doar Nokia incearca sa faca ceva exclusiv si doar celor de la Nokia li se primeste