| TheHobbitHere a întrebat:

Buna iar.
Care telefon Samsung omnia 7 si Nokia lumia 800 e mai bun?

6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Nokia lumia 800 ii da clasa la Samsung, e mult mai bunwinking

| MaxKiller911 a răspuns:

Nokia Lumia 800 pentru ca are un CPU mai bun, o camera mai buna ( cu lentile Carl Zeiss ) si are o versiune de Windows Phone mai mare.

| maryusmono a răspuns:

Nu sunt foarte departate la capitolul peroformanta. Totusi ti-as recomanda un Nokia mai bine. Uite aici: http://bit.ly/16yenQW

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea Nokia lumia 800 este mai bun.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| maxracer a răspuns:

Nokia lumia 800 ii cu mult mai bun decat Samsung omnia 7

| AllStar17 a răspuns:

Nokia Lumia 800 e mult mai bun decat Samsung Omnia 7 deoarece Lumia 800 are camera de 8 MP si o memorie interna de 16 gb, in timp ce Omnia 7 are camera de 5 MP si memoria interna de 8 sau 16 gb. Lumia 800 are o versiune imbunatatita a Windows phone, 7.5 in timp ce Omnia 7 are versiunea 7 a Windows phone. singurul lucru la care Omnia 7 bate Lumia 800 este touchscreen-ul de 4.0 inch, in timp ce Lumia 800 il are de 3.7 inch. In concluzie, Nokia Lumia 800 este mult mai bun.