| LovعlyFeelings a întrebat:

Ce telefon e mai bun? Sony erricsson Xperia arc S sau Samsung Galaxy S II? Si de ce? happy

6 răspunsuri:
| bellakiss a răspuns:

In general cele de la Samsung sunt mai calitative fiindca rezista mai bine la lovituri zgarieturi etc.

| florin107 a răspuns:

Samsung galaxy s2 pentru ca : http://smartphones.findthebest.com/......y-Xperia-S
funda te rog

| Jee354 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e recomandat.Este performant, dar nu trebuie sa-l aiba oricine.BlackBerry,HTC, IPhone4, IPhone5 etc. :* Sper ca ti-am fost de folos cu ceva cu ceva

| gaby707070 a răspuns:

Sony erricsson

| qAnna a răspuns:

Xperia e mai bun cu siguranta. Am avut un Samsung Galaxy S 2 si e praff. nu e rezistent. daca vrei cevaa rezistent ia-ti de la Nokia. Acela Nokia n 900 e super bun, am avut si e genial.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Categoric Samsung Galaxy S2 I9100, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Pentru comparaţie şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://www.smartprix.com/......56_167.php