| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon face poze mai bune/clare/frumoase, etc? Iphone 5s sau Samsung Galaxy s5?

Răspuns Câştigător
| CasY200111132 a răspuns:

S5 face poze mai clare., bune, cum vrei sa le zici, dar nu este o diferenta prea mare. 5s face poze mai rapid, mult mai rapid.

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6 face poze și mai bune pentru că are stabilizare optică.
Iphone-ul face poze mai întunecate.

| Gabriel_Yannis_1996 a răspuns:

Le-am avut pe aman2 si din experienta mea cu ambele iti sugerez Iphone 5s

| SuciuFlo a răspuns:

In banii aia de care iti iei un galaxy s5 sau un iphone 5s, iti iei o camera de fotografiat profesionala...si clar Samsung are smartphone-uri care fotografiaza mai bine

| Gabriel_Gabi_1982 a răspuns:

Samsung Galaxy S5