| iulyan_9096 a întrebat:

Ce telefon recomandati sa imi iau pana in 1000 ron? Cele mai bune raspunsuri FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acer cloud, Allview p4 duo, p5, Motorola atrix, astea-s dual core si full hd

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Samsung Galaxy Mini, HTC Desire C.

| Vvistula a răspuns:

Pe telefonul tau.eu gaseste HTC desire x la 1049 lei, Sony xperia j la 959 lei, Sony erricosn xperia neo v la 1049 lei, LG optimus l7 la 799 lei sau LG optimus sol la 749 lei, Motorola xt615 la 849 lei cam atat intersant, scuze ca am pus si peste 1000 dar am zis ca poate reusesti sa mai pui 50 de lei, bafta

| Sfinnx a răspuns:

Eu am Nokia c7-00 e un telefon super. camera de 8, 2mega pixeli si e aproape ca iphoneul.sincera sa fiu merita.Am si eu la fel, eu am dat 7 mil p el si sincera sa fiu merita, touchu e super bun si are memorie destul de buna

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare sincer daca as avea bani aia mi-as lua un samsunh s2 bine ca nu nou dar aproape nou tot il iei, e foarte tare telefonul, bafta

| Weider a răspuns:

Poti sa-ti cumperi un S2 folosit si bun.