| matrix100 a întrebat:

Cei de la rcs-rds au oferte bune. Platesti putin si ai multe minute. Cu toate astea am auzit ca reteaua lor are problema cu semnalul. Este adevarat? Cei care aveti telefonie mobila de la rds cum este semnalul?, atat la oras cat si la tara. Multumesc si funda

4 răspunsuri:
| Vally1 a răspuns:

A

| AvalohAlyn a răspuns:

Probleme cu semnalul sunt rare, mai ales la tara.Mi s-a intamplat si mie sa nu pot sa vorbesc ca nu e semnal de la orasul Galati la o comuna tot din Galati.La tara sunt ceva probleme, dar nu asa dese si nu mereu si oriunde.

| Dayiii96 a răspuns:

Depinde de locul unde e si de acoperirea lor, in momentul in care iti faci un abonament poti cere detalii despre aria de acoperire, eu sunt multumita de serviciile lor si sunt o firma ft serioasa

| ImAnonymous a răspuns:

Am avut un prieten care a avut, la oras este bine insa la tara mai putin, deoarece nu au acoperire peste tot.