| IuliiiaM a întrebat:

Cine are Allview P5 Alldro? Camera din fata cum vi se pare? Dar telefonul in general? Multumesc!

2 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Mie mi separe unul super adica are putin din toate...un ecran mare de 4, 3 inch..camera filmeaza hd la 720p, procesorul este de 1 ghz dualcore, cip video excelent si memoria ram suficienta(totusi nu strica 1 ghz) deci in concluzie da se merita sa il cumperi

| supermamici a răspuns:

Un telefon foarte bun facut la Brasov. Ofera specificatii tehnice ca un telefon de firma care costa cel putin dublu. Ar fi o alegere inteleapta. Il gasesti aici: http://bit.ly/all-view-p5-alldro