| Răucescu_Victor_Andrei_1987 a întrebat:

Cine mă poate ajuta să activez un iPhone? Am uitat parola de la iCloud

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Pai Icloud are o functie in care daca ai uitat parola iti trimite un email cu care ai folosit si la activare, intra in email pe un calculator sau alt telefon, logheaza-te pe Gmail sau Yahoo, si ei iti vor trimite un email, unde iti vei putea schimba parola sau iti vor da sa raspunzi la acele trei intrabari (cand te-ai nascut, unde, etc) pe care tu le-ai ales si va trebui sa raspunzi tot asa. Este foarte greu sa te activezi pe un Iphone. Inca o modalitate ar fi sa iti faci un cont nou. Sper ca te-am ajutat. Funda?