| Valentin200120 a întrebat:

Contul meu telekom a fost dezactivat acum cateva zile si acum nu pot sa mai folosesc cartela. Stiti cum pot sa activez contul si sa folosesc cartela din nou?

1 răspuns:
| Sami96 a răspuns:

Plateste factura?
Daca nu e vina ta, suna-i. Banuiesc ca e acel router fara fir doar il bagi in priza. Sunt probleme peste tot cu el. Mergi la sucursala si ia gratis alta cartela sau incearca pe adresa IP pe care o dau ei in instructiunile din pachetul pe care il primesti la inceput sa faci un cont sa pui o parola si sa setezi limita de date la nelimitat.