| iintunericul a întrebat:

Cum as putea afla locatia dispozitivului (a telefonului) in timp real cu ajutorul calculatorului, adica in caz ca imi pierd/fura telefonul eu sa il pot localiza/vedea pe harta unde este sau unde se deplaseaza, dar telefonul sa nu aiba acel la internet
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| JIGHIRUS a răspuns:

Iti trebuie instalat un program care va localiza telefonul si ii va face si poza celui care il foloseste!

| mihai69 a răspuns:

Instalezi Avast! și ai și facilitatea asta. La fel, din contul Google sau Samsung (dacă ai tel. de la ei).