| Coman_Ady_1998 a întrebat:

Cum dezactivez o extraoptiune de pe cartela cosmote, mai precis extraoptiunea aceea cu 500mb pe luna?

Răspuns Câştigător
| valyvali00 a răspuns:

In moment ce ti-ai activat o extraoptiune nu mai merge sa tio dezactivezi din pacate. Adica daca o ai pe aia cu 500 de mb. dar de dezactivat nu merge.
dar daca vrei mai multe informatii poti suna la 1234
ma bucur ca te-am ajutat:*
fundita?

3 răspunsuri:
| CosminComan75 a răspuns:

Merge sa o dezactivezi imediat ce ai reincarcat cartela imediat ai activat alta optiune si aia nu se mai activeaza! Funda?

| njohn a răspuns:

Incarci mai tarziu de data care iti cere sa iti reinoiesti oferta, si iti bagi alta

| Coman_Ady_1998 explică:

Am sunat la 1234, relatii cu clientii, si mi-au dezactivat-o ei.