| Georgiana93Geo a întrebat:

Mi-am incarcat cartela cosmote si s-a activat o extraoptiune automat pe care n-am mai avut-o pana acum,extraoptiunea ipand! Cum pot sa o dezactivez sa-mi returneze creditul,am mai facut asa odata, dar nu mai stiu la ce numar trebuie sa trimit sms! Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În mod "normal", în momentul în care ţi s-a activat "automat" acea opţiune TREBUIA să primeşti un sms dacă eşti de acord cu ea sau vrei s-o dezactivezi...

Dacă nu ai primit acel sms atunci sună la "Serviciul clienţi" şi soliciţi dezactivarea opţiunii respective.

| Georgiana93Geo explică:

Extraoptiunea Xpand