| AlexU13 a întrebat:

Cum e tastatura lui Blackberry Bold 9900 in comparatie cu cea a lui Blackberrry 8520?

3 răspunsuri:
| LaUr_LorenZo_1990 a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea tastatura dela Blackberry 8520 este mai buna deoarece are mai multe butoane fata de tastatura de la Blackberry Bold 9900.Adica eu cred ca este multi functionala fata de cea de la Blackberry Bold 9900. Sper ca te-am ajutat!

| Vvistula a răspuns:

Identica

| AlexU13 explică (pentru LaUr_LorenZo_1990):

Am refer ca am auzit ca cea a lui 9900 este mai moale : butoanele sunt mai moi? e adevarat?