| Nyya a întrebat:

Cum fac sa apara poza la tastatura? Adica atunci cand scriu sa apara poza.

Răspuns Câştigător
| KZYukki a răspuns:

Cred ca te referi la fundal la tastatura pe telefon, nu? (tableta, i-pad etc.)
Exista o multime de aplicatii in Magazin Play care pot sa faca asta. Doar scrie ceva gen "Keyboard Background Image" si sigur gasesti o aplicatie!

4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asa ceva
ce tastatura? la calculator, telefon, Android, ios, etc.

| George_George_1996 a răspuns:

Nu are sens nu inteleg ce vrei sa zici printscreen sau ce?!?

| Nyya explică (pentru ziftode):

Cel mai probabil daca intrebarea este pusa la telefonie normal ca la telefon.

| ziftode a răspuns (pentru Nyya):

Super, atunci
tastatura virtuala in telefon, tastatura usb (dap, merg la telefoane cu, cablul care trebuie), tastatura bluetooth, tastatura virtuala in afara telefonului (are airdroid)
tu ai dreptate, insa eu, de la care vrea ajutor, trebuie sa fac munca de, detectiv pentru ca lui ii e mult prea greu sa puna o intrebare completa, nu? tongue