| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi activez megabiti pe telefon? am cosmote

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Poți activa acest serviciu sunând la 1234, apelând comanda *100#, accesând contul tău webcare sau trimiţând un SMS gratuit la numărul 638 cu următorul conţinut:
A CM 150 – pentru activarea extraopţiunii Connect Mobile 150 MB
A CM 500 – pentru activarea extraopţiunii Connect Mobile 500 MB
A CM 750 – pentru activarea extraopţiunii Connect Mobile 750 MB
A CM 2 – pentru activarea extraopţiunii Connect Mobile 2 GB

Alte detalii aici: http://www.cosmote.ro/ro/connectmobileprepaid.aspx?ns=-10000&cid=20380&p=3