| lilith666 a întrebat:

Cum ma loghez pe tel la magazin play. ce pasi trebuie sa urmez si ce imi trebuie. mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Ariel4allz a răspuns:

Buna, este foarte simplu. Trebuie sa ai un cont Gmail, sau daca nu ti-l poti face rapid in maxim 2 minute.
Nu mai trebuie decat sa introduci contul de Gmail la Magazin Google Play si asta e.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce fel de telefon ai? Depinde acu si de telefon, daca nu te descuri du-l la cineva care stie, nu ar fi bine sa umbli gresit.