| anonim_4396 a întrebat:

Doamne ajuta! Vreau sa infiintez un magazin bisericesc online. Imi poate spune cineva ce pasi trebuie sa urmez? Trebuie SRL? E complicat? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu este posibil asa ceva.
Cele religioase se comercializeaza numai cu aprobare speciala de la Arhiepiscopie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti da voie BOR? Nu au monopol?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| Catrice a răspuns:

Mai bine o bisericahee hee

| Zuzu1991 a răspuns:

Orice magazin:
https://www.google.com/search?q=cum+sa+deschizi+un+magazin
partea de online (adica site-ul)
https://www.google.com/search?q=cum+sa+deschizi+un+magazin+%22online%22
iti recomand wix, rezolvi TOATE problemele in acelasi timp (hosting, site, aplicatia de magazin on-line SI bank-ing-ul, la care totusi trebuie sa te agiti si pe la banca, nu prea stiu exact procedura)

bisericesc, aici devine complicat... trebuie sa faci matanii pana lesini, altfel vine iSUS si... nu pot descrie in cuvinte ce patesti dupa aia :D