| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot baga jocuri android de pe pc pe telefon, pe cardul SD

Funda

4 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Copiezi aplicatia pe sd, si intrii in ea

| Virlan_Narcis_Nicusor_1996 a răspuns:

Prin cablu USB al telefonului. Daca ai cumparat telefonul din magazin ar trebui sa iti dea si un cablu de date.

| Catalyna99 a răspuns:

Poi ai nevoie de un cablu USB compatibil cu telefonul! Pe urma pur si simplu copiezi "jocul/pozele/muzica" din pc in partitia in care iti v'a aparea multumita cablului USB! Sau daca ai laptop cu bluetooth le poti transmite cu ajutorul bluetooth-lui happy
Fundaa?

| davidtm a răspuns:

laughing
noi de unde stim ce rabla oi avea tu
zii frate ce tel ai.