| ADITZA0708 a întrebat:

Salut am Nokia c3! Azi am bagat cardul intr-un telefon cu android si cand l-am baga inapoi in telu meu nu imi mai arata ce am in unele fisiere Funda + Votwinking

Răspuns Câştigător
| ralphi a răspuns:

Problema este ca nu trebuie schimbate cardurile dintr0un telefon in altul, sfatul meu este sa il bagi intr-un Adaptor sa il bagi in PC si sa il formatezi

| ADITZA0708 explică (pentru ralphi):

As putea sa il formatez si din telefon dar nu pot sa ii mai fac nimic?

3 răspunsuri:
| ralphi a răspuns:

Ai putea doar ca trebuie formatat din telefonul care il "vede" adica cel care il accepta

| ralphi a răspuns:

Poti formata cardul si din telefon doar ca trebuie un telefon care sa "vada" cardul