| camy86 a întrebat:

Cum pot face ca continutul unui mesaj sa nu imi mai apara in bara de notificari la un tel Samsung galaxy mini2? am incercat sa debifez optiunea "afisare notificari mesaje in bara de notificari" insa atunci nu se mai aude cand primesc mesaj si nici plicul de mesaj nu mai apare. ceva idei?

1 răspuns:
| Alin4uuu a răspuns:

Nu cred ca o sa poti face acest lucru, am si eu un Samsung i5500 si nu ai ce sa faci pentru ca au android si asa apare la ele mesajele