| Si_Atat_Stefan_1994 a întrebat:

Cum pot resofta un telefon Samsung c6620 sau sa ii schimb windowsul de la WM6.1 la Wm 6.5?

1 răspuns:
| Speed2012 a răspuns:

Salut.Pentru a resofta sau a face update de soft la un telefon Samsung este nevoie sa descarci de pe net programul Samsung Kies iar apoi dupa ce l-ai instalat si vei intra in el vei vedea ca programul iti spune versiunea actuala de soft pe care o ai si versiunea disponibila pentru actualizare.Telefonu trebuie conectat prin USB mai intai.Bafta