| mihay88 a întrebat:

Cum pot reveni la versiunea initiala de android Gingerbread daca am instalat un alt ROM? Am facut un backup la sistem inainte dar nu a mers acel backup cand am incercat sa il folosesc asa ca l-am sters. Am un LG Optimus Sol. Va multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| stefanstar a răspuns:

Pai:
1.Iti spun ce sa nu faci:Nu fa prostia de a incerca sa ii faci gingerbread prin odin deoarece se va bloca si o sa iti storci nervi(Mi s-a instamplat la fel dar eu am Samsung gaaxy s i9000)
2.Incearca daca LG are program prntru telefoane cum Samsung are kies si LG ar trebui sa aiba si upgradeazai vrsiunea prin acel program