| Nanni_Saul_2002 a întrebat:

Cum poți copia pe Youtube link-ul cuiva care nu are niciun videoclip postat? Va rog sa îmi spuneți repede dar îmi îmi trebuie sa știu cum copiezi pe telefon...Îmi trebuie repede...

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-are pagina, nu poti copia nici link-ul.

| lpavel a răspuns:

Simplu! Intri pe pagina lui si dai copy la link... acolo sus happy

| AnonymusulCuNumarAnonym a răspuns:

Daca vrei sa copiezi link-ul de pe aplicatia Youtube de pe Android atunci nu poti(cel putin asa stiu eu). Pentru a face asta trebuie sa intrii pe un browser(cum ar fi Chrome su chiar aplicatia "Browser" de pe Android") sa ii cauti canalul de Youtube si apoi sa copiezi link-ul. Sper ca te-am ajutat!