| LOVEUNICORNS a întrebat:

Cum pun parola din aceea cu bulinute la deschiderea telefonului la telefonul Alcatel ot 991?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Te duci in meniu-setari-locatie si securitate-modificati blocarea ecranului si apoi model si il faci cum vrei tu, salvezi si gata

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti pune parola cu bulinute(cu model) trebuie sa intri in setari apoi in ''locatie si securitate'' si sa intri in ''modificare blocare ecran'' apoi sa alegi ''model'' si sa desenezi modelul.

| angi_4331 a răspuns:

Setari--Securitate--Deblocare ecran si alegi modul cu ''bulinutele''.O zi bunalaughing