| DeeaDeutsa56 a întrebat:

Cum sa`mi decodez singura telefonulhappy?

6 răspunsuri:
| UnBaiat439 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti. Iti trebuie un aparat special pentru asta ce costa intre 200-400 euro

| stanly7 a răspuns:

Nici macar nu ai spus ce telefon ai.
Sau vrei sa ghicim?
Reformuleaza.

| DeeaDeutsa56 explică (pentru stanly7):

Vodafone 555 blue:* Scuze

| anonimg a răspuns:

Cumpara-ti un TurboSim. Este o placuta mai subtire decat cartela ce se introduce intre cartela si telefon. Astfel poti sa folosesti telefonul in orice retea doresti. Il gasesti oriunde se repara telefoane. Costa in jur de 70 de lei...

| lucky_6605 a răspuns:

Mai bine il duci la cineva decat sa risti sa il strici, nu mori pentru 50 de lei