| Garfieldd a întrebat:

Cum sa-mi fac update la ultima versiune pentru Nokia 5800 ExpressMusic, Am cautat pe net, nu am gasit nimic mai citez sa inteleg ...Eu acum am versiunea V 51.0.006. Din ce am gasit pe net. ultima versiune aparuta este v60.0.003. Cum il updatez? Detalii mai concrete...

Răspuns Câştigător
| Laur3ntiu90 a răspuns:

Incearca cu Nokia pc suite sau poti sa ii faci update-ul din meniul telefonuli. Dar cel mai bine este sa ii schimbi CWF. Iti recomand un cwf metro ui (l-am testat eu) merge super si o sa iti transforme tot softul telefonului, exeact ca un telefon cu windows mobile 7.5. Pentru maimulte detalii si tutorial de instalare a CWF-ului la id laur.laur3ntiu. Funda?