| kidi a întrebat:

Cum se pune o melodie de pe internet pe telefonul mobil?

Răspuns Câştigător
| GangstaGlock a răspuns:

Man! e simplu,mai intai o descarci, pe urma bagi telefonul in cablul de date,(daca nu merge trebuie sa instalezi driverele la telefon), intri acolo cand iti apare ceva cu telefonul tau, si dai copy si paste(daca vrei doar sa o copi), dar daca vrei sa o iei de tot cut si paste. Sper ca te-am putut ajuta! Funda?

2 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

O downloadezi in calculator, apoi colosesti un cablu de date pe care il bagi in pc si in telefon.

| oOSaritaOo a răspuns:

Prima dată o dai jos de pe net şi după aceea o pui pe telefon.