| dulshe a întrebat:

Cum se trimite mesaj cu numar ascuns in reteaua VODAFONE si COSMOTE (ca unde stau eu nu are semnal Orangecrying).

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

*RI# in fata mesajului, se trimite cu numar ascuns (din cate stiu, merge doar in reteua Orange). In prezent Orange este singurul operator din Romania care permite trimiterea de mesaje cu numar necunoscut, asta mergea... acum nu mai stiu daca functioneazatongue, incearca si tu.

8 răspunsuri:
| Beatrice_6624 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu mai este valabil codul de ascundere a identității pentru mesajele scrise, indiferent de operatorul de telefonie mobilă.
Pa, pa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

#31#. Formezi intai aceste taste iar apoi scrii nr.de tel a acelei persoane cu care vrei sa iei legatura.happy

| Annitu a răspuns:

DIN PACATE nu se poatecryingcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca este cum a zis Andreea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu #31# este doar la apelare ...nu vad sa mearga si la mesaje pe Vodafone!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mi-e cum intru fara s-a fiu anonim...ca am incercat, dar nu stiu acolo la parola!

| mytzy a răspuns:

Nu se poate...happy