| cata_5027 a întrebat:

Cum poti trimite mesaj cu numar ascuns? ( in reteaua Orange )

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu conteaza reteaua, conteaza telefonul, sa aiba functia asta.Cauta in meniu temeinic, pe la:jurnal apeluri -afisare numar propriu-ascundere numar.Telefonul meu este Samsung. Daca ai alt telefon este altcumva!

| EUSIATIT a răspuns:

Din cite stiu eu mes ascuns nu poti trimite acele # sau nu stiu eu ce nu mai merg decit la apelare ascunsa #31# la mes nu este testat de mine dar daca tu reusesti te rog sa mi dai un mes privat si sa mi vinzi pontul Am si eu ceva de rez cu asa ceva dar nu pot astept

| tim a răspuns:

*RI#(6 spatii libere)07nrdetel. mergea, acum nu mai stiu daca mai e valabil

| eugem35 a răspuns:

Ri diez si dupa scrii mesajul. simplu scrii ri si tasta diez

| eugem35 a răspuns:

Scrii ri si diez dupa care scrii mesajul sau dupa codul ri diez scrie un nr de tel si cel care primeste mesajul vede nr de tel si dupa mesajul si o sa creada ca de la acel nr de tel a primit mesajul