| luck1an a întrebat:

Cum se upgradeaza iOS la Iphone 3g as vrea un tutorial mai explicit

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Odata conectat la calculator, daca ai itunes instalat, te loghezi pe itunes.Acolo ai la optiunea sync, o sa vezi un Ios mai nou. Apasa sync si atat.

| luck1an explică:

Am luat iTunes am intrat dar unde ma loghez?

| luck1an explică:

Am reusit sa ma Loghez dar nu gasesc Sync spune-mi pe romana.

| AbysWallker a răspuns:

Ba frate da chiar nu stiti nimic? la mine merge si fara sa il conectez la pc. bine am iPhoen 5 si nu trebuia sa ii fac upgradewinking deci maine iti dau un link cu tutorialu pe youtube ca acum ma apuc sa il fac

| luck1an explică:

Ok, astept :p